Výsledky

Rok 2019

1. kolo ligy juniorů - Zlín

Komentář:

Dne 16.2.2019 se ve Zlínské vzpírárně konalo 1. kolo ligy juniorů a naši vzpěrači zde samozřejmě nemohli chybět. Do Zlína jsme odjeli se dvěma družstvy, družstvo "A" bylo ve stejné sestavě jako na finále, které se konalo v prosinci. "B" družstvo bylo, kvůli nečekané absenci jednoho borců jen ve 4 a tudíž nebylo kompletní.

Nejlepším výkonem se blýskl Martin Novotný, který dosáhl téměř na hranici 300 Sb. Ani ostatní borci nezůstali za očekáváním. Vyrovnané výkony celého družstva vynesli našemu týmu 3. místo v celé ČR a to i přesto, že Arnošt Vogel nedokázal založit v trhu. Na každém členu družstva je vidět postupný nárůst formy, takže se do konce roku máme ještě na co těšit.

Ani "B" družstvo nepodalo vůbec špatný výkon. Nejvíce z "béčka" zazvedal Petr Vojtičko, který poletuje na pomezí "A" a "B" družstva. Kdyby "béčko" bylo v pěti lidech, tak by skončilo v celé ČR zřejmě na 8. místě, což by byl velmi uspokojivý výsledek. Další závody čekají kluky v dubnu a měsíc na to, by se měla velká část z nich zúčastnit MČR juniorů do 20 let.

facebook

Instagram

mapa