Výsledky

Rok 2019

V4 Turnaj olympijských nadějí - Bobrov

2. kolo ligy MASTERS - Brno

CZECH WEIGHLIFTING OPEN

MČR U23 - Horní Suchá

ME Masters kat. M50 96 - +109 kg - Rovaniemi

MČR starších žáků - Rotava

2. kolo III. ligy mužů - Příbor

2. kolo ligy juniorek - Bohumín

2. kolo II. ligy mužů - Brno

2. kolo II. ligy žen - Brno

MČR do 20 let (juniorky) - Sokolov

MČR do 20 let (junioři) - Sokolov

MČR MASTERS-jednotlivci

MČR MASTERS-družstva

MČR MASTERS-vítězové věkových kategorií

MČR MASTERS-pořadí dle sinclaira

ME mužů a žen - Batumi

2. kolo ligy žáků - Zlín

2. kolo ligy juniorů- Boskovice

Soroksar CUP - Budapešť

1. kolo ligy juniorek - Plzeň

1. kolo ligy MASTERS - Havířov

Memoriál Jaroslava Pešata - Havířov

1. kolo ligy ml. a st. žáků - Zlín

1. kolo III. ligy mužů - Holešov

Komentář:

V sobotu se v prostorách policejní školy uskutečnilo 1. kolo III. ligy mužů. Soutěže se zúčastnilo 9 družstev, z nichž byly dvě holešovské. “B” - tým se od začátku do konce pral s ostatními soupeři o místo na bedně. Bohužel skončil těsně pod ní, ale i tak si 4. místem vybojoval solidní základ do budoucího boje o cenné kovy.

Za zmínku stojí určitě výkon Petra Bárty (92+115), který udělal sympatických 267 bodů. “C” - tým byl značně znevýhodněn, protože jeden z jeho členů, se hned v první skupině zranil, při rozcvičování, a tak museli kluci závodět jen ve čtyřech. Ale ani to je nezlomilo a vybojovali krásné 8. místo. Gratulujeme 👏💪

1. kolo ligy ml. a st. žáků - Zlín

1. kolo II. ligy mužů a žen - Třinec

1. kolo ligy juniorů - Zlín

Komentář:

Dne 16.2.2019 se ve Zlínské vzpírárně konalo 1. kolo ligy juniorů a naši vzpěrači zde samozřejmě nemohli chybět. Do Zlína jsme odjeli se dvěma družstvy, družstvo "A" bylo ve stejné sestavě jako na finále, které se konalo v prosinci. "B" družstvo bylo, kvůli nečekané absenci jednoho borců jen ve 4 a tudíž nebylo kompletní.

Nejlepším výkonem se blýskl Martin Novotný, který dosáhl téměř na hranici 300 Sb. Ani ostatní borci nezůstali za očekáváním. Vyrovnané výkony celého družstva vynesli našemu týmu 3. místo v celé ČR a to i přesto, že Arnošt Vogel nedokázal založit v trhu. Na každém členu družstva je vidět postupný nárůst formy, takže se do konce roku máme ještě na co těšit.

Ani "B" družstvo nepodalo vůbec špatný výkon. Nejvíce z "béčka" zazvedal Petr Vojtičko, který poletuje na pomezí "A" a "B" družstva. Kdyby "béčko" bylo v pěti lidech, tak by skončilo v celé ČR zřejmě na 8. místě, což by byl velmi uspokojivý výsledek. Další závody čekají kluky v dubnu a měsíc na to, by se měla velká část z nich zúčastnit MČR juniorů do 20 let.

facebook

Instagram

mapa